0850 Sohbet Hattı

0850 sohbet hattıne demek? Ücretli seçenek demek aslında firmalarda vardır ve fark etmezsiniz aslında ama o an dk. başına ödenen tutarın hattın tarafından belirlendiği durumdur. E sanal alemde kadınlarla konuşurken bu durum ücretlendirmeye yarar ki ücretli sohbet anlamına gelir ama sadece ücretli sohbet etmek zorunda da değilsiniz isterseniz ücretsiz seçenekler de var. Gerçi bazı siteler sadece kâr düşündükleri için bu hizmeti sizlere sunmaz ama sunanlar da var ve biz de onlardan birisiyiz. Bizim +larımızdan birisi sadece ücretsiz sohbet sunmamız değil aynı zamanda ücretsiz sohbetler evet maddi anlamda hiçbir kazanç sağlamaz bize ama panelimizi bu sohbetlere açar ve gizliliği bu sohbetlerde de %100 hale getiririz. Bunu yapmamız da bir şey kaybettirmez değil mi bizlere. Biz kullanıcılarımızın memnuniyetini bizlere bir şey kazandırmasa da sağlıyoruz ki aslında olması gereken de bence zaten temelde her zaman budur.

Sitemizi kullanan yabancılar da var ve ücretsiz sohbet etseler de Avrupa numarası ama canlı sohbet numaraları Aveakullanan (ya da diğer operatörler fark etmez) erkekler eğer çok ödemek istemiyorlarsa o aman bu kadınları tel vermeye ikna etmelidir. Bizden alamazsınız aynı zamanda bayanlar da sizin nonuzu bizden alamaz. Biz sitemiz politikaları gereği hiçbir kullanıcımıza ait kişisel bilgiyi karşı tarafa ya da üçüncü şahıslara vermeyiz.

Sabırsız mısınız o zaman ucuz sohbetkullanarak direkt bayanlarla sohbeti sekse getirebilirsiniz ama sanmam ya… neredeyse her erkek bilir ki bayanları ikna etmek de ayrı bir zevktir hatta o süreç kadının nazlı olsa bile (süre uzun olsa bile) zevklidir. Erkekler sanırım biraz sadomazoşist bu konuda ama ne yapabiliriz bu insana ait değil tüm canlılara ve kadın & erkek ilişkilerine aittir.